Aktualności

 • Acoustic Dream było obecne na AVS w 2018r., w Warszawie

  Zmęczeni, ale jak zwykle naładowani pozytywną energią, z niekłamaną ulgą w głosie, parafrazując klasyka , możemy powiedzieć „wystawa, wystawa i po wystawie”, czyli po Audio Video Show 2018. Wystawie na swój sposób wyjątkowej, m.in. ze względu na to, że „naszej” – rodzimej, to w dodatku o na tyle ugruntowanej pozycji w audiofilskim kalendarzu, że...

  Czytaj więcej...

 • Acoustic Dream w magazynie Hi-Fi

  Niezmiernie miło nam poinformować, że w magazynie Hi-Fi ukazał się artykuł o Acoustic Dream. Redaktorowi serdecznie dziękujemy za docenienie nas i umieszczenie w magazynie, oraz wszystkich naszych klientów serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu. Pod spodem pozwoliliśmy sobie zacytować fragment artykułu o nas. Jeszcze raz...

  Czytaj więcej...

 • Audio Video Show 2017

  Po raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczyć w Audio Video Show, które odbyło się poraz kolejny w Warszawie. Na wystawie pokazywaliśmy sprzęt naszej produkcji, który przypadł do gustu uczestnikom wystawy. Audio Video Show to jedyne miejsce gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich...

  Czytaj więcej...

Nasz zespół

Arnold Piątek Założyciel

Inżynier elektronik zajmujący się na co dzień projektowaniem i instalacją profesjonalnych systemów elektroniki i automatyki przemysłowej. Z zamiłowania audiofil, nieustannie szukający perfekcji.

Nasze produkty

 • Al-1

  Kondycjoner Al-1 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy AD S. Gniazda 230V schuko firmy Furutech Au/NCF. Płytka...

 • Al-3

  Kondycjoner AL-3 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy AD S. Gniazda 230V schuko firmy Furutech Au/NCF....

 • Al-4

  Kondycjoner Al-4 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy AD S. Gniazda 230V schuko firmy Furutech Au/NCF....

Dlaczego Acoustic Dream

Najlepsze komponenty

Spośród setek dostępnych na rynku komponentów wybieramy tylko te, które spełniają najwyższe normy jakościowe.

Audiofilskie brzmienie

Nasze urządzenia poprzez filtrację energii elektrycznej dostarczają "czyste paliwo" urządzeniom audio i wideo.

Ochrona i niezawodność

Nasze kondycjonery przede wszystkim chronią podłączony do nich sprzęt. Dzięki wielu testom wiemy, że są niezawodne.

Technologia

Podstawą dla stworzenia filtrów sieciowych serii AL, była chęć zabezpieczenia urządzeń odtwarzających (reprodukujących) muzykę i obraz w domowych zaciszach. 

Pierwszym ważnym zadaniem rodziny AL  jest ochrona przed przepięciami. Zastosowany układ kilkakrotnie przewyższa parametrycznie wymagany poziom ochrony od  tego kreowanego przez przepisy.

Obudowy urządzeń z rodziny Al wykonane są z formatki aluminiowej, domieszkowanej krzemem i innymi pierwiastkami. Wykonywane są w technologii CNC.

Tego typu obudowy zapewniają filtrację bierną, sztywność oraz niepowtarzalny wygląd. Nogi typu ADs to stabilność i gracja.

W sercu kondycjonerów znajduje się filtr sieciowy  Acoustic Dream (AD) 220-240 V.

W zależności od wersji, występuje, w wariancie max lub standard. Zbudowany jest z wyselekcjonowanych podzespołów najwyżej jakości. Acustic Dream postawił na  wysoką rezystancję dielektryków zastosowanych w układzie. Napięcie przebicia lokowane jest powyżej 750V. Wszystko po to by zapewnić max bezpieczeństwo użytkownikom i ich urządzeniom.

Płytki PCB stanowiące fundament filtrów AD to wysokiej jakości miedź, 24 karatowe złoto i wielowarstwowa izolacja. Duża ilość miejsc zakotwiczenia płytek z obudową  eliminuje  możliwość pojawienia się niepożądanych drgań.

Dokonano wielu testów technicznych - zwarciowych, przeciążeniowych. Wykonano pomiary wielkości fizycznych urządzeń serii AL pod obciążeniem i przy pracy jałowej.

Tory prądowe są kilku krotnie większe niż wymagane. Zastosowane materiały w AL są wysokiej jakości. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Element końcowy – pokrywa o grubości 20 – 30 mm z gniazdami firmy Furutech NCF wieńczy dzieło. Wiodącym pierwiastkiem urządzeń jest miedź, odpowiednio obrobiona i podana w najczystszej postaci.

Kondycjonery AL nadają dźwiękowi przejrzystość, głębię, czystość…

Nasi partnerzy

Hi-Ton Home of Perfection

 

AudioStyl

 

SoundRebels micro

highfidelity.pl