NAJLEPRZE PODZESPOŁY
I PASJA


OCHRONA I NIEZAWODNOŚĆ Nasze kondycjonery przede wszystkim chronią podłączony do nich sprzęt. Dzięki wielu testom wiemy, że są niezawodne.

NAJLEPSZE KOMPONENTY Spośród setek dostępnych na rynku komponentów wybieramy tylko te, które spełniają najwyższe normy jakościowe.

AUDIOFILSKIE BRZMIENIE
Nasze urządzenia poprzez filtrację energii elektrycznej dostarczają czyste paliwo urządzeniom audio i wideo.


NOWA STRONA MA NAM POMÓC
W DOBORZE URZĄDZENIA


Korzystając z wieloletniego doświadczenia w projektowaniu i budowaniu systemów elektroniki i automatyki przemysłowej, a także doświadczenia ze sprzętem audio z najwyższej półki, stworzyliśmy kondycjonery i kable zasilające zbudowane zgodnie z jedną zasadą - zero kompromisów. Początkowo dla siebie, później również dla innych audiofilów. Mamy nadzieję, że również i Państwo będą mogli odkryć potencjał swojego sprzętu audio dzięki naszym akcesoriom.

AKTUALNY CENNIK DO POBRANIA

WYBIERZ SWÓJ KONDYCJONER I KABEL ZASILAJĄCYZASILAJĄCE ADP
Pobierz kartę produktu >>


KONDYCJONER AL1
Pobierz kartę produktu >>


KONDYCJONER AL3
Pobierz kartę produktu >>


KONDYCJONER AL5
Pobierz kartę produktu >>

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMICopyright © 2020 Acoustic Dream. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Klikajac przycisk "x" zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych, obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty.