Dzięki uprzejmości Studia U22 oraz firmy Horn Distribution, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w odsłuchach najnowszego albumu Depeche Mode - "Spirit" - na hi-endowym systemie audio. Impreza w gronie audiofilów, dziennikarzy i specjalistów z branży audio była jednym z cyklu spotkań w U22, a w prezentowanym systemie pracowały między innymi urządzenia marki Audio Research, odtwarzacz sieciowy Lumin U1 i premierowe kolumny Sonus Faber Serafino Tradition, a całość zasilana była przez flagowy kondycjoner sieciowy Acoustic Dream Ag-1 wraz z kompletem kabli zasilających Acoustic Dream.

Premiera nowego albumu Depeche Mode, który ukaże się nakładem należącej do Sony Music wytwórni Columbia, została ogłoszona już w październiku ubiegłego roku. Polska premiera płyty planowana jest na 17 marca, a 21 lipca grupa spotka się z fanami na Stadionie Narodowym w Warszawie. Płyta "Spirit" jest dziełem współpracy zespołu z producentem Jamesem Fordem. Odpowiada on za płyty takich zespołów jak Foals, Florence&The Machine, Arctic Monkeys. Europejska trasa koncertowa planowana jest na ponad 1,5 miliona widzów, a seria 34 koncertów w 21 krajach rozpocznie się 5 maja w Sztokholmie.

"Piątki z Nową Muzyką" to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie - w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Cieszymy się, że mieliśmy możliwość uczestniczenia w takiej imprezie. Dziękujemy za spotkanie załodze Studia U22 oraz firmy Horn Distribution. Zdjęcia dzięki portalowi Infoaudio.

Premierowe odsłuchy Depeche Mode w U22

Premierowe odsłuchy Depeche Mode w U22

Premierowe odsłuchy Depeche Mode w U22

Premierowe odsłuchy Depeche Mode w U22

Nasi partnerzy

Hi-Ton Home of Perfection

 

AudioStyl

 

SoundRebels micro

highfidelity.pl

 

 

Nasze produkty

  • Al-1

    Kondycjoner Al-1 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...

  • Al-2

    Kondycjoner Al-2 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...

  • Al-3

    Kondycjoner AL-3 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...