14 lutego będziemy mogli posłuchać nowej płyty Anny Marii Jopek. Materiał na "Minione" nagrany został z legendarnym pianistą kubańskim Gonzalo Rubalcabą i jego jazzowym trio, a tymczasem w studiu U22 odbyło się śniadanie połączone z premierowym odsłuchem nowego albumu. Na płycie oprócz Anny Marii Jopek usłyszymy jednego z największych improwizujących pianistów naszych czasów - Gonzalo Rubalcaba. Jest on również odpowiedzialny za produkcję i aranżacje. Pozostali dwaj muzycy to perkusista Ernesto Simpson i basista Armando Gola. Płyta została zarejestrowana w legendarnym studio nagraniowym The Hit Factory w Miami na Florydzie.

Podobnie, jak w przypadku premierowych odsłuchów płyty "Spirit" Depeche Mode, odsłuch odbył się na hi-endowym systemie stereo, w skład którego wchodziły między innymi urządzenia marki Audio Research i premierowe kolumny Sonus Faber Serafino Tradition. Całość zasilana była przez flagowy kondycjoner sieciowy Acoustic Dream Ag-1 wraz z kompletem kabli zasilających Acoustic Dream.

"Minione" to płyta, która podobać się będzie miłośnikom prawdziwej i starannie zarejestrowanej muzyki. Nagrana w legendarnym studio The Hit Factory na Florydzie, sposobem, który nie pozostawia artystom wyboru: 2-3 podejścia, rejestracja i decyzja który ślad jest lepszy. Staranna obróbka materiału, mastering oraz tłoczenie. W tej wersji, piosenki które przetrwały próbę czasu, brzmią autentycznie i przekonująco - nawet jeśli są to utwory skomponowane tak dawno jak "Miasteczko Bełz" z 1932 roku. 11 doskonale znanych utworów - właściwie standardów, których melodie rozpozna właściwie każdy. To między innymi utwory do tekstów Juliana Tuwima, Mariana Hemara, Andrzeja Własta i nie jest to kolejna płyta z następnymi wersjami przebojów okresu polski międzywojennej. Dziękujemy za spotkanie załodze Studia U22 oraz firmy Horn Distribution. Zdjęcia dzięki portalowi Infoaudio.

Minione w U22

Minione w U22

Nasi partnerzy

Hi-Ton Home of Perfection

StereoLife

AudioStyl

Nasze produkty

  • Ag-1

    Kolejną rodziną produktów marki Acoustic Dream są kondycjonery z serii Ag. Obecnie dostępny jest...

  • Cu-1

    Podstawą dla stworzenia filtrów sieciowych serii Cu była chęć zabezpieczenia urządzeń...

  • Cu-2

    Podstawą dla stworzenia filtrów sieciowych serii Cu była chęć zabezpieczenia urządzeń...