Niezmiernie miło nam poinformować, że kondycjonery i kable zasilające marki Acoustic Dream są już dostępne w salonie Hi-Ton Home of Perfection w Warszawie przy ulicy Pańskiej 75. Po pierwszych odsłuchach właściciele tego niezwykłego miejsca postanowili umieścić akcesoria Acoustic Dream na półkach i w swoim systemie odsłuchowym. Cieszymy się, że nasze produkty będą prezentowane w jednym z najładniejszych salonów audio w Polsce. Hi-Ton to miejsce, w którym można znaleźć najciekawszy sprzęt na rynku, zarówno ten przeznaczony dla początkujących audiofilów, jak i ekstremalnie hi-endowy.

Hi-Ton Home of Perfection to jednak nie tylko sprzęt, ale także miła obsługa i przyjemna, niemalże domowa atmosfera. Jak przystało na miejsce stworzone przez pasjonatów, nie ma tu pośpiechu czy zgiełku typowego dla centrum miasta, w którym przecież się znajdujemy. Dzięki odizolowanej szklanymi drzwiami sali odsłuchowej, możemy w spokoju zanurzyć się w dźwięku i w komfortowych warunkach, przy filiżance kawy lub herbaty, porównywać brzmienie aparatury audio i delektować się ulubionymi płytami.

Jesteśmy przekonani, że ekipa Hi-Tonu doskonale rozumie naszą filozofię i potrafi wydobyć z prezentowanego sprzętu to, co w nim najlepsze. Wszystkim audiofilom i melomanom szukającym brzmieniowej perfekcji polecamy wizytę w tym wyjątkowym miejscu oraz odsłuch z wykorzystaniem naszych akcesoriów. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie sklepu.

Acoustic Dream w Hi-Tonie

Acoustic Dream w Hi-Tonie

Acoustic Dream w Hi-Tonie

Acoustic Dream w Hi-Tonie

Acoustic Dream w Hi-Tonie

Acoustic Dream w Hi-Tonie

Nasi partnerzy

Hi-Ton Home of Perfection

 

AudioStyl

 

SoundRebels micro

highfidelity.pl

 

 

Nasze produkty

  • Al-1

    Kondycjoner Al-1 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...

  • Al-2

    Kondycjoner Al-2 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...

  • Al-3

    Kondycjoner AL-3 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...