Jeszcze dobrze się nie rozkręciliśmy, a już nasze kondycjonery i kable zasilające zostały zaprezentowane publicznie podczas Audio Video Show 2016 - największej wystawy sprzętu audio-video w Polsce i zarazem jednej z najważniejszych tego typu imprez na świecie. Warto zaznaczyć, że była to jubileuszowa i rekordowa edycja wystawy. Choć podczas tego typu odsłuchów akcesoria zasilające nigdy nie grają pierwszoplanowej roli, było to dla nas duże wyróżnienie. Nasze urządzenia zasilały kilka różnych systemów, z których dwa zlokalizowane były na PGE Narodowym, a jeden w hotelu Radisson Blu Sobieski. 

Najdroższym zestawieniem był topowy system T+A z serii High Voltage i kolumn T+A Solitaire CWT 1000-8 SE. Drugi zasilany zestaw składał się z odtwarzacza T+A MP 1000 E, wzmacniacza T+A PA 1000 E oraz kolumn Pulsar ST 20. Trzeci system był kombinacją elektroniki Luxmana i kolumn Wilson Audio Sabrina. Oprócz możliwości odsłuchu systemów zasilanych naszymi akcesoriami, goście wystawy mogli również zobaczyć nasze kondycjonery i kable z bliska. Produkty te były wystawione na oryginalnych opakowaniach, w których otrzymuje je nabywca - profesjonalnych skrzyniach zabezpieczających sprzęt przed uszkodzeniem.

Wyjątkowym wyróżnieniem jest dla nas fakt, że założyciel i obecny szef T+A Elektroakustik - Siegfried Amft - docenił nasze kondycjonery i kable decydując się na włączenie ich do flagowego systemu High Voltage nawet pomimo faktu, że inne listwy i przewody przeznaczone do jego zasilania zostały wcześniej sprowadzone z Niemiec i były gotowe do użycia. Cieszymy się, że tak uznany konstruktor słysząc efekt stosowania naszych akcesoriów, zdecydował się zastosować je zamiast tego, co sam przygotował. Jest to kolejne potwierdzenie wysokiej jakości naszych wyrobów. Dziękujemy salonom Hi-Ton Home of Perfection i Audio Styl za możliwość zaprezentowania naszych urządzeń w tak doborowym towarzystwie!

Audio Video Show 2016

Audio Video Show 2016

Audio Video Show 2016

Audio Video Show 2016

Audio Video Show 2016

Audio Video Show 2016

Audio Video Show 2016

Audio Video Show 2016

Nasi partnerzy

Hi-Ton Home of Perfection

 

AudioStyl

 

SoundRebels micro

highfidelity.pl

 

 

Nasze produkty

  • Al-1

    Kondycjoner Al-1 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...

  • Al-2

    Kondycjoner Al-2 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...

  • Al-3

    Kondycjoner AL-3 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...