Portal Infoaudio opublikował właśnie artykuł będący rezultatem naszego krótkiego spotkania w warszawskim salonie Hi-Ton Home of Perfection, gdzie prezentowaliśmy nasze kondycjonery i kable zasilające. Prezentacja była w zasadzie kontynuacją odsłuchów systemu T+A z serii High Voltage, jakie odbyły się w ramach wystawy Audio Video Show 2016. Cały zestaw złożony z odtwarzacza, przedwzmacniacza, dwóch potężnych końcówek mocy i dwóch dodatkowych zasilaczy karmiły prądem nasze kondycjonery i kable sieciowe, a dodatkowo elektronika stanęła na specjalnych stolikach opracowanych od podstaw przez Acoustic Dream.

Ekipa portalu Infoaudio była zainteresowana zarówno naszymi produktami, jak i zbieżnością filozofii naszej firmy i niemieckiego producenta hi-endowej elektroniki i kolumn głośnikowych. Nie ukrywamy, że rzeczywiście coś w tym jest. Chociaż żadnego oficjalnego partnerstwa między naszymi firmami nie ma, sami korzystamy w pracy z urządzeń T+A, a podczas wystawy Audio Video Show 2016, oba systemy tej marki prezentowane w dwóch oddzielnych pokojach były zasilane naszymi kondycjonerami i kablami.

Dziennikarze Infoaudio krótko wspomnieli również o pierwszych modelach dostępnych w naszej ofercie i zastosowanych w nich rozwiązaniach technicznych. Dziękujemy za ciekawą rozmowę i publikację artykułu dotyczącego naszych urządzeń.

Acoustic Dream w Infoaudio

Acoustic Dream w Infoaudio

Acoustic Dream w Infoaudio

Nasi partnerzy

Hi-Ton Home of Perfection

 

AudioStyl

 

SoundRebels micro

highfidelity.pl

 

 

Nasze produkty

  • Al-1

    Kondycjoner Al-1 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...

  • Al-2

    Kondycjoner Al-2 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...

  • Al-3

    Kondycjoner AL-3 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...